سوالات متداول

جهت آشنایی بهتر شما عزیزان با کار جدیدی که قصد انجام آن را دارید، بخشی با نام سوالات متداول ایجاد نموده ایم تا پاسخگوی سوالات شما باشد. در این بخش سوالاتی که توسط متقاضیان قالب سقف در شیراز اکثرا پرسیده میشود پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ سوالتان را در این بخش نیافتید از طریق بخش تماس با ما در میان بگذارید.

بله، طراحی کامل سقف و تهیه نقشه ها با جزییات کامل توسط تیم مجرب گرین وافل در تمام پروژه ها به صورت رایگان انجام می شود و در صورت درخواست کارفرما، طراحی کل سازه نیز انجام خواهد گرفت.

بنا به نوع پروژه و درخواست کارفرما به سه روش فروش، اجاره و یا اجرا به صورت پیمانکاری

خیر، اجرای این نوع سقف در دال یک طرفه بسیار شبیه تیرچه بلوک است و در دال دوطرفه با زیرسازی ساده (بدون نیاز به دال کوبی) قابل اجرا می باشد.

 
 

بله، به دلیل ابعاد قالب گرین وافل می توان بدون تغییر در نقشه ها استفاده کرد. البته توصیه می شود با توجه به امکان کاهش میلگرد و مصرف بتن، به خصوص در دهانه های تیرچه دوبل، تغییر انجام گیرد. در غیر این صورت دقیقا مطابق نقشه های سابق می توان از گرین وافل به عنوان قالب استفاده کرد.

 

خیر، از مزایای گرین وافل این است که با تهیه این قالب و به دلیل مدولار بودن آن، امکان مونتاژ به صورت دال یک طرفه و هم دو طرفه با تغییر نحوه مونتاژ وجود دارد.